Demontabele Container Zwart 4 x 2 dubbele deur korte zijde
€2.099,00 ex. BTW
- Demontabel / Zelfbouw
- Afmetingen buitenkant (LxBxH) : 3880 x 2140 x 2072 mm
- Afmetingen binnenkant (LxBxH): 3726 x 1990 x 1948 mm
- Afmetingen deur: (LxH): 1750 (813 + 937 mm) x 1849 mm
- Ruimte tussen heftruckkokers: 850 mm
- Volledig zelfdragende constructie inclusief vloer
- Profiteer van €50,- extra korting bij afhalen!
- Beschrijving
- Extra informatie
- Technische tekeningen
Beschrijving
Demontabele Container Zwart 4 x 2 meter
Dubbele deur korte zijde – Gekleurd in RAL 9005
Deze zwarte 4 x 2 container is de perfecte oplossing voor het tijdelijk of permanent opslaan van materialen, goederen, gereedschap of voor wanneer u gaat verhuizen. Dit is voor zowel particulieren en bedrijven. Maar natuurlijk kan deze container ook worden gebruikt voor andere activiteiten zoals opslag voor kantoorspullen, opslag voor workout gewichten of een plek voor de overdekte jacuzzi. Deze container is natuurlijk ook nog verkrijgbaar in andere kleuren, klik op de kleur die u wel wilt (ROOD, BLAUW, GEEL, BRUIN en GROEN).
De zwarte 4 x 2 container is licht genoeg om zelf te transporteren. Deze 4 x 2 container bestaat uit verschillende componenten die in elkaar gezet moeten worden om de container te bouwen, dit zorgt ervoor dat de container door kleine gangen en deuren kan worden verplaatst om naar de juiste locatie te brengen. Door deze verschillende componenten is het ook mogelijk om de container te verplaatsen met pure mankracht, hierdoor is het gebruik van een heftruck of kraan niet vereist. Daarentegen is de container toch voorzien van heftruckkokers voor het eventueel verticaal of horizontaal verplaatsen van de container met een heftruck. Hiermee kan je namelijk tijd besparen als de container eenmaal in elkaar gezet niet heel licht meer is. Ook heeft de zwarte 4 x 2 container hijsogen om de container te verplaatsen naar de plekken waar een heftruck of mankracht niet bij kan komen. Natuurlijk wordt de zwarte 4 x 2 container ook geleverd met een dubbele vergrendeling voor extra veiligheid.
De montage van deze zwarte 4 x 2 container duurt hooguit 20 à 30 minuten, omdat deze container gemakkelijk te monteren is neemt deze container weinig ruimte in beslag wanneer erg geen gebruik van wordt gemaakt. Er is ook geen zwaar gereedschap nodig om de zwarte 4 x 2 container in elkaar te zetten, want de container wordt gemonteerd aan de hand van moeren en bouten. Er is alleen een set moersleutels en momentsleutels nodig, een kruiskop schroevendraaier of boor.
De vloer van de container bestaat uit spaanplaat dit is om de kosten zo laag mogelijk te houden. Spaanplaat wordt vaak gebruikt in de bouw om constructies te versterken dus u hoeft zich niet bang te maken over het breken van de vloer.
Natuurlijk heeft ook deze container de laagste prijsgarantie
Een 4×2 meter container is ideaal geschikt als opslagcontainer, de container kan namelijk worden gebruikt voor verschillende soorten opslag. Zo kan de opslagcontainer worden gebruikt voor de opslag van bedrijfsgoederen zoals voorraad en archieven.
De opslagcontainer kan worden gebruikt als banden opslag container bij bijvoorbeeld een garage of auto zaak. Daarnaast worden veel demontabele opslagcontainer gebruikt in de self storage branche. Hier worden de demontabele opslagcontainers gebruikt voor de verhuur en kunnen klanten van deze bedrijven de opslagcontainers gebruiken voor inboedel opslag of om huisraad op te slaan.
Een andere toepassing voor de demontabele opslagcontainers is om te dienen als tijdelijke opslag bij bijvoorbeeld een verhuizing of verbouwing. Een demontabele opslagcontainer is een goede oplossing als er (tijdelijk) ruimte tekort is.
Kortom, deze zwarte 4 x 2 container is ideaal voor bedrijven in de bouw die zoeken naar een tijdelijke of permanente opslag plaats of voor particulieren die zoeken naar een tuinhuis. Ook is deze container vergelijkbaar met een zeecontainer.
Kenmerken:
• Volledig gegalvaniseerde behuizing
• Minder opslagruimte wanneer niet in gebruik
• Eenvoudige montage
• Volledig uitbreidbaar (modulair) vermogen
• Optionele ‘Snap-in’-plankstijlen en -armen
• Optionele externe poedercoating, indien de zelfbouwcontainer in kleur moet zijn
• Lage kosten
• Een zelfbouwcontainer wordt geleverd met een dubbele vergrendeling voor betere beveiliging, zonder dat dit extra kosten geeft
Extra informatie
Deurtype | |
---|---|
Kies eerst een kleur | |
Lengte buitenzijde | |
Garantie | |
Zeecontainer maat |
Technische tekening
Via de link hieronder wordt een pdf document gedownload naar je eigen laptop, Ipad of Mobiel.
Download link: